Sa zadovoljstvom obavještavamo naše građane da se u našoj ustanovi po prvi put uradila operacija na žučnim vodovima zbog zastojne žutice i posledično po život opasnih komplikacija obstruktivnog ikterusa, čime se pacijentu R.N. omogućilo da dobije adekvatno i komforno liječenje u našoj bolnici a bez potrebe slanja na hirurgiju KCCG.

Operativan zahvat su uradili šef Opšte hirurgije dr Mališa Leković uz saport konsultanta prim. dr Avda Ćeranića, i uz podršku profesionalnog tima instrumentara na čelu sa sestrom Ljiljom. Naprednu anesteziju ovog komplikovanog zahvata je vodio dr Ranko Caković.
Pacijent je po oporavku, dobrog opšteg stanja i zadovoljan, izašao kući i cjelokupno liječenje se završilo u našoj ustanovi, na šta smo ponosni.
U planu je nastavak uvođenja inovacija na hirurgiji, posebno u endoskopskim hirurškim procedurama, o čemu će naši građani biti obaviješteni.
Zadovoljstvo i povjerenje naših građana nam je na prvom mjestu, na čemu 24h radimo.

Menadžment Opšte bolnice Bijelo Polje