Predsjednik opštine Bijelo Polje obišao Urgentni blok

Predsjednik opštine Bijelo Polje Aleksandar Žurić obišao je sa svojim saradnicima adaptiranu urgentnu jedinicu Opšte bolnice.U razgovoru sa direktoricom bolnice dr Biserkom Bulatović istakao je svoje zadovoljstvo uloženim trudom menadžmenta u cilju obezbjedjivanja kvalitetne zdravstvene zaštite i usluge gradjanima Bijelo Polja i okolnih opština koje gravitiraju prema našem gradu. Direktorica Opšte bolnice u Bijelom Polju dr Biserka Bulatović u razgovoru sa medijima ukazala je na pozitivan trend koji se u poslijednjih 18 mjeseci dešava kada su projekti u pitanju.Adaptacije odjeljenja ginekologije i akušerstva,internog odjeljenja,gastro kabineta i najnovija adaptacija urgentnog bloka predstavlja ostvarivanje zadatih ciljeva u cilju stvaranju povjerenja gradjana u zdravstvo i njene nosioce.