You are currently viewing Obavještenje medijima! Ograničena posjeta hospitalizovanim pacijentima

Obavještenje medijima! Ograničena posjeta hospitalizovanim pacijentima

Institut za javno zdravlje nas je obavjestio da je u Crnoj Gori u proteklih nekoliko sedmica registrovano povećanje broja oboljelih od gripa, oboljenja sličnih gripu, kao i akutnih respiratornih infekcija. Takodje je dokazano i prisustvo virusa gripa tipa A ( izdiferenciran je podtip A ( H1N1).

Obzirom da se u narednom periodu može očekivati dalje povećanje broja oboljelih, Opšta bolnica Bijelo Polje u cilju zaštite hospitalizovanih pacijenata donijela je odluku o ograničenoj posjeti pacijentima koji su na liječenju u našoj ustanovi.

Posjeta pacijentima biće dozvoljena samo uz specijalne propusnice koje će važiti samo za članove uže porodice.

Odluka će trajati sve dok se ne steknu uslovi za njeno ukidanje.

JZU Opšta bolnica Bijelo Polje
PR