You are currently viewing Donacija dječijem odjeljenju Opšte bolnice Bijelo Polje

Donacija dječijem odjeljenju Opšte bolnice Bijelo Polje

Humanitarno nevladino udruženje „Zagrli srcem Martin i Andrija“ doniralo je Dječjem odjeljenju Opšte bolnice Bijelo Polje dvije infuzione pumpe i dva pulsna oksimetra, vrijednosti oko 2500 eura. Koordinatorka udruženja „Zagrli srcem Martin i Andrija“, Ivana Šćekić, zajedno sa Dijanom Jelenić iz Danilovgrada koja je takođe član ovog udruženja, uručila je ovu vrijednu donaciju. Direktor Opšte bolnice Bijelo Polje dr Kenan Erović zahvalio se u ime ustanove predstavnicima udruženja na vrijednoj donaciji i njihovom zalaganju za doprinos unapređenju zdravstvene zaštite i podizanju nivoa kvaliteta usluga naših najmlađih sugrađana.